III Bieg Invictus

By 10 listopada 2021AGL
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w charytatywnym biegu z okazji Dnia Pamięci o Poległych i Zmarłych w Misjach i Operacjach poza Granicami Państwa, który przypada w dniu 21.XII.
III edycję biegu w wersji zimowej odbędzie się w dniu 18.12.2021r. na lotnisku Aeroklubu Gliwickiego. Wraz z Fundacja Invictus Veteranus jesteśmy współorganizatorami biegu.
Jak będzie wyglądał IIIBiegInvictus ?

Każdy uczestnik pokonuje biegiem lub marszem dystans po wyznaczonej trasie dowolną ilość okrążeń (ok 3600 m.) w czasie 1 godziny. Zachęcamy do wysłania również zdjęć z Biegu, które umieścimy w naszej galerii po zakończeniu wydarzenia.

Po pozytywnym zweryfikowaniu płatności, każdy uczestnik otrzyma Pakiet Invictus.
Czy w Biegu mogą startować dzieci?
Tak! Dzieci i młodzież poniżej
 18. roku życia mogą uczestniczyć w Biegu za zgodą swoich opiekunów. Dzieci mogą pokonać dystans w dowolny sposób, w tym w wózku, na rowerku czy na rękach.
Gdzie odbędzie się Bieg?
Wyznaczona trasa wokół lotniska Aeroklubu Gliwickiego. Każdy uczestnik pokonuje biegnąc dowolną ilość okrążeń w czasie jednej godziny , dla dzieci sposobem innym niż bieg czy marsz, w tym w wózku, na rowerku czy na rękach.
Kiedy odbędzie się Bieg?
Bieg odbędzie się w dniu 18.12.2021r ( sobota) w godzinach 12.00 -13.00 .
Kto wygra Bieg?
Wszyscy!! Nie ma kwalifikacji zwycięzców – dorośli i młodzież biegną ku pamięci polskich żołnierzy rannych i poległych na misjach poza granicami państwa.
Co wchodzi w skład Pakietu Invictus?
Koszulka oraz medal pamiątkowy oraz gratisy od naszych partnerów.
Do kogo trafią pieniądze zebrane w ramach Biegu?
Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz rodzin żołnierzy rannych i poległych w misjach poza granicami państwa.
Ile kosztuje bilet?
Koszt biletu dorośli – 99,00 zł.
młodzież do lat 15 – 49,00 zł
Bilety dostępne na stronie: https://weteran.org/iii-bieg-invictus/
Ilość miejsc ograniczona zakup pakietów startowych tylko w terminie 01.10.2021 do 30.11.2021r do godziny 23.59.
!!Jeszcze jedna ważna informacja!!
W dniu biegu będzie również możliwość zwiedzania Muzeum Szybownictwa w Gliwickim Centrum Edukacji Lotniczej.
Wydarzenie zostanie zrealizowane z zachowaniem środków bezpieczeństwa wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju. Każdy uczestnik będzie zobowiązany do wypełnienia ankiety epidemiologicznej w dniu wydarzenia
Uczestnicy biegu zobowiązani są do indywidualnego zabezpieczenia w środki ochrony związane z sytuacją pandemiczną COVID -19 ( maseczki, komin )