Loty Zapoznawcze

Loty zapoznawcze szybowcem i motoszybowcem FALKE

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na loty zapoznawcze szybowcem. Loty odbywają się z instruktorem, który zapoznaje Państwa z podstawowymi zasadami pilotażu oraz prezentuje Gliwice i okolice Gliwic z lotu ptaka. Ciekawą alternatywą jest także możliwość lotu zapoznawczego motoszybowcem FALKE. Motoszybowiec startuje samodzielnie z włączonym silnikiem. W powietrzu silnik jest wyłączany i maszyna szybuje. Wrażenia NIESAMOWITE!

LOT ZA WYCIĄGARKĄ
Lot po kręgu – 300 zł (ok. 5 minut)

LOT MOTOSZYBOWCEM „FALKE”
do 20 min. – 420 zł
do 30 min – 470 zł

szybowce@aeroklub.gliwice.pl
Telefon kontaktowy: 516 559 945

sekretariat@aeroklub.gliwice.pl
Telefon kontaktowy: 32 230 15 92

Aeroklub Gliwicki - samoloty
Loty zapoznawcze samolotem

Dla osób uprawiających sporty motorowe lub zainteresowanych, licencją pilota samolotowego, mamy zaproszenie na loty zapoznawcze samolotem. Loty odbywają się z instruktorem, który zapoznaje Państwa z podstawowymi zasadami pilotażu oraz korespondencji lotniczej. Loty odbywają się na wysokości około 300 metrów, co pozwala podziwiać Gliwice i okolice Gliwic z lotu ptaka.

LOT SAMOLOTEM – 1 osoba
Czas do 20 min. – 450 zł