Podaruj bliskim EMOCJE na Święta!

By 16 grudnia 2018AGL

Aeroklub Gliwicki ma rewelacyjny pomysł na niebanalny, wyjątkowy i… odlotowy upominek gwiazdkowy. NIE PRZEGAPCIE OKAZJI! Podarujcie bliskim wyjątkowy, świąteczny VOUCHER z limitowanej, świątecznej serii na lot szybowcem lub samolotem! Dodatkowo – do każdego VOUCHERA – aeroklubowa niespodzianka!

Taki prezent z pewnością na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Zapraszamy. VOUCHERY są dostępne w siedzibie naszego aeroklubu – mówi Beata Miącz-Pałka, dyrektor Aeroklubu Gliwickiego. – Dodatkowo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, do każdego VOUCHERA dodajemy gratisowo jeden z naszych aeroklubowych gadżetów – dodaje dyrektor AGL.

Świąteczne VOUCHERY z limitowanej serii dają możliwość skorzystania osobie obdarowanej z lotu zapoznawczego samolotem lub szybowcem (za wyciągarką lub samolotem) nad Gliwicami. VOUCHERY ofiarowane w formie prezentu pod choinkę są ważne aż do końca września przyszłego roku. Z lotu szybowcem lub samolotem skorzystać mogą osoby, które mają ukończone 16 lat (wystarczy mieć zgodę jednego rodzica) i osoby pełnoletnie. VOUCHERY można wykorzystać o każdej porze roku, chyba, że w dniu lotu będą nieodpowiednie warunki pogodowe. Wtedy lot będzie musiał zostać przełożony.

Lot zapoznawczy samolotem nad Gliwicami to rewelacyjny pomysł na prezent dla osób, które przejawiają zainteresowanie lotnictwem. Posiadacz VOUCHERA, poza samym lotem z instruktorem, otrzymuje w pakiecie krótkie szkolenie teoretyczne.

Odbywa się to samolotem typu CESSNA. Przyszły adept lotnictwa, czy kandydat na szkolenie wykonuje taki lot zapoznawczy samolotem. Oczywiście wcześniej jest zapoznanie ze sprzętem, z procedurami. Jak to wszystko wygląda operacyjnie. Później start. Lot do strefy. Pokaz działania sterów. Można zobaczyć jak to wszystko wygląda i jak się odbywa – mówi Andrzej Duszyński, kierownik wyszkolenia w Aeroklubie Gliwickim.

VOUCHER daje też możliwość emocjonującego lotu szybowcem nad Gliwicami. Dla zainteresowanych mamy dwa typy VOUCHERÓW szybowcowych: lot szybowcem za wyciągarką albo za samolotem.

Lot za wyciągarką jest bardzo dynamiczny. W parę sekund uzyskujemy prędkość zbliżoną do 100 km/h. Później następuje moment wyczepienia i chwila tzw. nieważkości pozorowanej. Wysokość lotu nie jest duża – 300, może 400 metrów nad ziemią, niemniej wystarcza to, żeby naładować się dużym bagażem emocji – dodaje Andrzej Duszyński z gliwickiego aeroklubu.

Lot za samolotem natomiast to większa perspektywa. Z naszego terenu widać nawet Beskidy, a przy dobrej widzialności – nawet Tatry. Czasem wznosimy się nawet na wysokość 1500 metrów. Wtedy możemy zapomnieć o wszystkim co dzieje się na dole i oddać się pięknu, jakim jest latanie szybowcowe – dodaje Andrzej Duszyński.

Okolicznościowe VOUCHERY przygotowano w trzech wzorach graficznych. To idealny pomysł na świąteczny prezent. POLECAMY SERDECZNIE. VOUCHERY na poszczególne loty można nabyć w siedzibie Aeroklubu Gliwickiego! Dodatkowe informacje TUTAJ!