Aeroklub ma nowego dyrektora.

By 1 stycznia 2020AGL
Miło nam poinformować, iż od dnia 01.01.2020 r. Dyrektorem Aeroklubu Gliwickiego został Pan mgr inż. Michał Palarz.

Pan Michał posiada ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami, kadrami oraz finansami. Doświadczenia te dotyczą zarówno pracy w międzynarodowej korporacji, jak i pracy w firmach z sektora MSP.
Ukończył szkolenia w zakresie stosowania w procesach zarządzania metodyk zwinnych takich jak IPM, a także stosuje nowoczesne narzędzia zarządzania.
Dotychczas prowadził zespoły skutecznie wdrażające nowe rozwiązania do praktyki gospodarczej.
Ukończył Politechnikę Śląską oraz Politechnikę Częstochowską. Studiował m.in. marketing i zarządzanie.
Prywatnie żonaty, kochający ojciec dwójki dzieci.

Nowemu dyrektorowi życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji ambitnych planów rozwoju Aeroklubu.

Join the discussion One Comment