Zawiadomienie o Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu 04.10.2019

By 19 września 2019AGL

Gliwice, 19 września 2019 r.

ZAWIADOMIENIE

Uprzejmie zawiadamiamy, że na dzień  04.10.2019, na godzinę 17:00 w pierwszym terminie lub na godzinę 17:15 w drugim terminie, na podstawie par.12, ust.4, pkt.1 Statutu Aeroklubu Gliwickiego, Zarząd Aeroklubu zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Wyborcze.

Cel zwołania NWZ:

• Wybory do Zarządu AGl.
  • Zmiana uchwały poprzedniego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w sprawie pożyczek na zapewnienie brakującego finansowania projektu rewitalizacji w związku ze zmianą pożyczkodawcy.
  • Przyznanie członkostwa honorowego AGL panu Józefowi Monkiewiczowi na wniosek sekcji modelarskiej.

Porządek obrad:

1. Powitanie zebranych i otwarcie Walnego Zgromadzenia.
  2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.
  3. Stwierdzenie przez Przewodniczącego prawomocności Walnego Zgromadzenia.
  4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zgromadzenia.
  5. Wybór Protokolanta Walnego Zgromadzenia.
  6. Rozpatrzenie wniosku Edmunda Bestera o odwołanie obecnego Zarządu i powołanie nowego Zarządu
  7. Zgłaszanie kandydatów do Zarządu AGL.
  8. Głosowanie nad wyborem kandydatów do Zarządu AGL.
  9. Ogłoszenie wyników wyborów do Zarządu AGL.
  10. Przedstawienie zmian w sprawie pożyczek na zapewnienie brakującego finansowania projektu rewitalizacji w związku ze zmianą pożyczkodawcy.
  11. Dyskusja .
  12. Glosowanie nad zmiana uchwały.
  13. Przedstawienie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Członka Aeroklubu Gliwickiego Panu Józefowi Monkiewiczowi.
  14. Głosowanie nad Uchwałą o nadanie tytułu Honorowego Członka AGL.
  15. Wolne wnioski.
  16. Zakończenie obrad Walnego Zgromadzenia.