Uroczyste otwarcie Gliwickiego Centrum Edukacji Lotniczej 28.08.2021

By 18 sierpnia 2021AGL
Serdecznie Zapraszamy mieszkańców Gliwic, a w szczególności mieszkańców osiedla Trynek, na uroczyste otwarcie Gliwickiego Centrum Edukacji Lotniczej w dniach 28-29.08.2021r.
Wśród atrakcji m.in.:
– zwiedzenie wyremontowanych hangarów Aeroklubu Gliwickiego, a w nich muzeum zabytkowych szybowców,
– zwiedzanie części wystawienniczej GCEL,
– możliwość odbycia lotu w profesjonalnym symulatorze oraz oglądnięcia projekcji lotniczych w kopułach kinowych,
– pokazy układania spadochronów,
– pokazy modeli prezentowane przez Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych
Ilość miejsc ograniczona możliwość zapisów w linku REZERWACJA

Join the discussion 2 komentarze

• Gabriela pisze:

Dzień dobry, z tej strony Gabriela Foksa, pisze ze Studia Starway z zapytanie czy byłaby możliwość nagrania kilku ujęć do teledysku na terenie państwa Centrum Edukacji Lotniczej przy starych szybowcach. Jeżeli to nie problem prosiłabym o podanie wstępnych kosztów.

Pozdrawiam Gabriela Foksa.