Cennik

100 zł – kamerzyści tandemu

Opłaty za wypożyczenie sprzętu

25 zł – członkowie zwyczajni AGl
40 zł – skoczek obcy – skoki w AGl (25 zł wypożyczenie spadochronu + 15 zł ułożenie spadochronu)
40 zł – wypożyczenie sprzętu na skoki poza AGl

Inne odpłatności

100 zł – doszkolenie ucznia – skoczka, gdy przerwa w skokach jest równa lub większa niż 30 dni

Bonifikaty w odpłatności za wykonane skoki

15 zł- za ułożenie spadochronu szkolnego do skoku,
30 zł- instruktorzy, skoczkowie za 1 godz. zajęć na kursie spadochronowym, doszkalanie uczniów-skoczków,
15 zł – za finansowe rozliczenie wykonywanych skoków za 1 dzień
skok bezpłatny dla wyrzucającego uczniów-skoczków do wysokości 1500m
10 zł- za godzinę prac gospodarczych na rzecz AGl.

Podstawowy kurs spadochronowy:

Podstawowy kurs spadochronowy w wykonanie trzech skoków, wypożyczenie spadochronu szkolnego i osprzętu.

1300 zł

Podstawowy kurs spadochronowy dla grup zorganizowanych (klasy sportowe, policja, wojsko, studenci i inne organizacje) w wykonanie trzech skoków, wypożyczenie spadochronu szkolnego i osprzętu.

900 zł

Podstawowy kurs spadochronowy w tym wykonanie jednego skoku, wypożyczenie spadochronu szkolnego i osprzętu. Skok numer 2: 350 zł, skok numer 3: 300zł, następne skoki zgodne z cennikiem

700 zł

Warunkiem skakania po cenach dla członków AGl jest wniesienie przed sezonem przedpłaty w wysokości 300 zł, przy zaliczaniu egzaminu KWT.

Jest to wpłata do rozliczenia za skoki i podlega przeniesieniu na następny sezon, jako kwota do rozliczenia za skoki. Niewykorzystana na w/w cel nie podlega zwrotowi.

Warunkiem stosowania cennika jest uzyskanie za godzinę lotu samolotu An-2 kwoty w wysokości 3000 zł.

Na tę kwotę składają się wpłaty skoczków i uczniów skoczków za wykonane skoki oraz odpłatność za podstawowe kursy spadochronowe.

Wszystkie podane ceny są kwotami brutto.