Spadochronowe Mistrzostwa Śląska w celności lądowania na lotnisku AGL!

By 28 maja 2018AGL, Spadochrony

Rywalizacja będzie się toczyć w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (drużyny 3-osobowe). Jeszcze można się zapisać (do 30 maja). Zawody na lotnisku gliwickiego aeroklubu odbędą się 2 czerwca (sobota) od godz. 09.00!

Właśnie wtedy rozpocznie się rejestracja zawodników. Konkurencje rozgrywane będą od godz. 10.00 do godziny 19.00. – Miejmy nadzieję, że pogoda nie przeszkodzi. Liczymy na dobrą rywalizację i bardzo dobre skoki – mówi Beata Miącz-Pałka, dyrektor Aeroklubu Gliwickiego. Dniem rezerwowym jest niedziela, 3 czerwca.

Dla spadochronów klasycznych przewidziano cztery kolejki skoków – natomiast dla spadochronów szkolnych i szybkich – dwie kolejki. Organizatorzy przypominają, że zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymają dyplomy, puchary i upominki. Koszt udziału w zawodach (skoki spad. AN-2) wynosi 65 zł za skok (wyżywienie i zakwaterowanie na własny koszt). – Na naszym lotnisku funkcjonuje restauracja. Poza tym zawodnicy mogą skorzystać bezpłatnie z pola namiotowego lub pomieszczeń naszego aeroklubu, jeśli będą mieli własne śpiwory – dodaje Beata Miącz-Pałka. Organizator nie przyjmuje na siebie odpowiedzialności za ewentualne wypadki i uszkodzenia sprzętu mogące się wydarzyć w trakcie zawodów.

Dodatkowych informacji udziela inst. spad. JAN ISIELENIS – tel. 600 261 000.