Porządek obrad Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego w dniu 29 czerwca 2018 roku

Gliwice, dn. 15.06.2018 r.

Zgodnie z par. 12 ust. 6 Statutu poniżej podaje się porządek obrad Zgromadzenia.

1. Powitanie zebranych i otwarcie Walnego Zgromadzenia.
  2. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.
  3. Stwierdzenie przez Przewodniczącego prawomocności Walnego Zgromadzenia.
  4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zgromadzenia.
  5. Wybór komisji Skrutacyjnej Walnego Zgromadzenia.
  6. Wybór Protokolanta Walnego Zgromadzenia.
  7. Przedstawienie sprawozdań za rok 2017 przez Zarząd, Komisję Rewizyjną i Sąd Koleżeński Aeroklubu Gliwickiego.
  8. Dyskusja nad przedstawionymi sprawozdaniami.
  9. Głosowanie nad Uchwałami o zatwierdzeniu przedstawionych sprawozdań.
  10. Przedstawienie wniosku o nadanie tytułu Honorowego  Członka Aeroklubu Gliwickiego Panu Eugeniuszowi Stogniewowi.
  11. Dyskusja i głosowanie nad Uchwałą o nadanie tytułu Honorowego Członka AGl.
  12. Wniosek Klubu Zabytkowych Szybowców o przekazanie szybowca IS-3 ABC na własność KZS.
  13. Dyskusja i głosowanie nad Uchwałą o przekazanie szybowca IS-3 ABC na własność KZS.
  14. Przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej o zatwierdzenie regulaminu pracy Komisji Rewizyjnej.
  15. Dyskusja i głosowanie nad Uchwałą o zatwierdzenie regulaminu pracy Komisji Rewizyjnej.
  16. Wolne wnioski.
  17. Zakończenie obrad Walnego Zgromadzenia.

W imieniu Zarządu Aeroklubu Gliwickiego

Wojciech Schneider