Ogłoszenie ws. nieruchomości

By 7 sierpnia 2017AGL

Aeroklub Gliwicki wydzierżawi lub sprzeda nieruchomość o powierzchni 15.948 m2, składającą się z siedmiu działek o powierzchni od 492 m2 do 2718 m2. Szerokość 125 m, długość 120 m, dojazd asfaltowy, ogrodzona siatką. Media: prąd, woda, gaz, telefon, kanalizacja. Nieruchomość to teren byłej giełdy towarowo-warzywnej w kształcie prostokąta, położona w pobliżu autostrad A1 i A4 w pobliżu węzła Rybnicka. MPZP – 01LOT (lotnisko). W pobliżu największy węzeł autostradowy w Polsce – Sośnica. Oferty należy składać na adres: Dyrektor Aeroklubu Gliwickiego, Lotnisko, 44-100 Gliwice lub przesłać na adres e-mail: dyrektor@aeroklub.gliwice.pl w terminie do 14 dni od ukazania się ogłoszenia. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.