OFERTA DZIERŻAWY DZIAŁEK AEROKLUBU GLIWICKIEGO

By 3 września 2018AGL

Aeroklub Gliwicki wydzierżawi nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 15.948 m2, składającą się z siedmiu przylegających do siebie działek o powierzchni od 492 m2 do 2718 m2(szerokość 125 m, długość 120 m). Działki zlokalizowane są w południowej części miasta Gliwice, na północno-zachodnim skraju lotniska Aeroklubu Gliwickiego (kopia wypisu z rejestru gruntów w załączniku), przylegającym do skrzyżowania autostrad A1 i A4. Dojazd do działek jest zapewniony od ul. Rybnickiej, od ul. Pilotów oraz od ul. Dzierżona.

Teren przeznaczony do wydzierżawienie posiada dostęp do mediów takich jak: energia elektryczna, woda, oraz kanalizacja. Teren jest zabudowany budynkiem o powierzchni 170 m2, pozostałe tymczasowe obiekty są w trakcie likwidacji. Nawierzchnia terenu jest w 60 % utwardzona. Przedmiot oferty jest częściowo ogrodzony.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod adres e – mail: dyrektor@aeroklub.gliwice.pl  lub pod nr tel. 32 230 15 92.