11.06.2016 r. na lotnisku AEROKLUBU GLIWICKIEGO w Gliwicach odbyły się Spadochronowe Mistrzostwa Śląska w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Drużyn 3 osobowych.

 

KONKURENCJE

- celność lądowania  dla spadochronów klasycznych- 4 kolejki skoków, 

- szkolnych i szybkich- 2 kolejki skoków.

Rozegrano konkurencje o Puchar Prezesa ZPS O. Katowice .

Zawodnicy w poszczególnych konkurencjach otrzymali dyplomy, puchary i upominki.

WYNIKI  MISTRZOSTW

                                                                                                                                                                               

Celność lądowania – spadochrony klasyczne

  1. ISIELENIS Jan                        -     83 cm
  2. POLEWSKA Danuta             -   186 cm
  3. WILLNER Marcin                 -    315 cm
  4. SZCZYPUŁA Norbert           -     322 cm
  5. ZIELIŃSKI Krzysztof             -    345 cm
  6. BIENIEK Mariusz                  -    400 cm
  7. GOŁDA Krzysztof                 -    400 cm                                                                                                                

Celność lądowania – spadochrony szybkie

  1. WAWRZYNIAK Grzegorz    -  0,00 ,      40 cm
  2. TABOR Tymoteusz               - 0,00 ,    240 cm
  3. MOSTOWSKI Paweł              -0,00 ,    400 cm
  4. CIELEBUCKI Zygmunt            -0,00 ,    830 cm
  5. KIELAR Wojciech                   -0,20 cm  
  6. BUJNY Jacek                           -0,94 cm 
  7. BIENIEK Mariusz                    -200 cm
  8. ŁASKI Zbigniew                       -210 cm
  9. ZAKRZEWSKI Mirosław         -780 cm
  10. MALINOWSKI Dariusz           -790 cm
  11. DUDA Rafał                             -970 cm
  12. GOŁDA Krzysztof                    -1440 cm
  13. KRUPA Marcin                        -1510 cm
  14. TOMANEK Leszek                   -1600 cm
  15. KOT Paweł                                -1830 cm
  16. GEILKE Łukasz                          -1900 cm
  17. PASZEK Artur                           -2060 cm

Celność lądowania – spadochrony szkolne

  1. PAWLIKOWSKI Cezary         - 10 m
  2. FRĄC Dariusz                         -18  m
  3. BERNACKI Adam                   -21 m
  4. WITAS Michał                       -24 m
  5. SULIGA Jakub                        -56 m
  6. KUBIAK Mateusz                  -112 m
  7. NIKIEL Damian                     -117 m
  8. BUDZIŃSKI Kamil                 -119 m
  9. MORKISZ Marek                   - 122 m
  10. BUDKA Anna                         - 141 m
  11. JANECKI Kamil                      -  198 m
  12. MICHALAK Natalia               -  200 m
  13. REJNAT Mateusz                    -200 m
  14. RUTKOWSKI Paweł                -200 m           

                   

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA     -    SPADOCHRONY SZYBKIE.

                 I m-ce  „RUDA TEAM”  GLIWICE  -12 pkt.

       TABOR Tymoteusz     -2 pkt.

       MOSTOWSKI Paweł   -3 pkt.

       BIENIEK Mariusz         -7 pkt.

                II m-ce  „INTER”  -GLIWICE – ZPS  ŁÓDŹ  -26 pkt.

       WAWRZYNIAK Grzegorz     -1 pkt.

        MALINOWSKI Dariusz      -10 pkt.

        KOT Paweł                          -15 pkt.

                III m-ce  GLIWICE  I  - 28 pkt.

       KIELAR Wojciech                -5 pkt.

       ZAKRZEWSKI Mirosław     - 9 pkt.

       TOMANEK Leszek              - 14 pkt.

                  IV m-ce  RYBNIK – 29 pkt.

       CIELEBUCKI Zygmunt        - 4 pkt.

       ŁASKI Zbigniew                   - 8 pkt.

       PASZEK Artur                      - 17 pkt.

                  V m-ce GLIWICE II – 37 pkt.

       DUDA Rafał                          - 11 pkt.

      KRUPA Marcin                      - 13 pkt.

      GEILKE Łukasz                       - 16 pkt.

 

  KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA  -  SPADOCHRONY  SZKOLNE.

                      I m-ce  GLIWICE  I – 10 pkt.

        PAWLIKOWSKI Cezary        - 1 pkt.

        FRĄC Dariusz                       -  2 pkt.

        NIKIEL Damian                     - 7 pkt

                       II m-ce GLIWICE II – 12 PKT.

       BERNACKI Adam                   - 3 pkt.

       WITAS Michał                         -4 pkt.

       SULIGA Jakub                          - 5pkt.

                      III m-ce  Z.S.O. KNURÓW – 26 PKT.

     KUBIAK Mateusz                     -  6 pkt.

     BUDZIŃSKI Kamil                    -  8 pkt.

     REJNAT Mateusz                    - 12 pkt.

                     IV  m-ce  GLIWICE III – 33 PKT.

    BUDKA Anna                            - 10 pkt.

    JANECKI Kamil                         - 11 pkt.

    RUTKOWSKI Paweł                 - 12 pkt

 

                                                         Sędzia Mistrzostw

                                      Ryszard Koczorowski -Ostrów Wlkp.