Nasz klubowy kolega Edmund Mikołajczyk został uhonorowany odznaką Błękitne Skrzydła. Wręczenie odbyło się na uroczystości pod Pomnikiem Poległych Lotników 1939 - 1945 na Polu Mokotowskim w Warszawie z okazji Święta Lotnictwa Polskiego 28.08.2015. Edmund Mikołajczyk nagrodzony został za wysokie osiągnięcia sportowe w akrobacji samolotowej i wkład w rozwój tej dyscypliny. Wcześniej w swojej karierze otrzymał już Medal Mistrza Sportu Lotniczego za wielokrotne tytuły Mistrza i V-ce Mistrza w Akrobacji Samolotowej i trzykrotny udział w finałach Mistrzostw Świata w Akrobacji Samolotowej. Więcej informacji na temat jego kariery można znaleźć w sekcji Postacie AGL (http://aeroklub.gliwice.pl/agl/aeroklub/postacie-agl.html). Polecamy też poświęcony mu film Mundek (http://aeroklub.gliwice.pl/agl/video/50-mundek.html).

Na zdjęciu od lewej jest emerytowany niedawno Gen. broni pil. Lech Majewski, Edmund Mikołajczyk, Gen. bryg. pil. dr hab. Jan Raichel - Komendant - Rektor Wyższej Szkoły Ofic. Wojsk Powietrznych w Dęblinie.